دبیرستان دخترانه غیردولتی مبتکران تبریز اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 تبریز

برگزاری جلسه تعامل بین اولیا، همکاران و دبیران دوره اول متوسطه

در جلسه ای که روز سه شنبه مورخه  97.11.30  در دبیرستان دوره اول مبتکران برگزار شد اولیای دانش آموزان ضمن دیدار با دبیران و دریافت کارنامه ماهانه بهمن ماه از سخنان جناب آقای دکتر مجیدی  در مورد فرزند پروری و خانم  دکتر مجیدی در مورد اخلاق تعلیم و تربیت مستفیض شدند. کادر دبیرستان مبتکران از حضور فعال اولیا در این جلسه کمال تشکر و قدردانی را دارند.

ادامه مطلب...

مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و قیام 29 بهمن ماه مردم تبریزبه همراه تجلیل از دانش آموزان برتر

مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و قیام 29 بهمن ماه مردم تبریز

به همراه تجلیل از دانش آموزان برتر درسی و اخلاقی دوره اول متوسطه

طی مراسمی که در روز دوشنبه 29 بهمن ماه در دبیرستان غیردولتی مبتکران دوره اول برگزار شد ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و قیام 29 بهمن ماه مردم تبریز از نفرات ممتاز درسی و اخلاقی و همکاران تجلیل به عمل آمد.

ادامه مطلب...

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

دبیرستان غیردولتی مبتکران در راستای احترام به نظرات تک تک اولیاء و بهبود کیفیت در ارائه خدمات آموزشی و تربیتی به دانش آموزان عزیزمایل به دریافت نظرات و پیشنهادات اولیاء گرامی از طریق صندوقی که در طبقه همکف دبیرستان نصب شده است می باشد قابل ذکر است محتویات این صندوق مستقیما توسط اعضاء انجمن و نهایتا رئیس انجمن رسیدگی و پیگیری خواهد شد لذا از اولیایی که نظرات خود را از این طریق به اعضاء انجمن خواهند رساند خواهشمند است جهت پیگیری و اعلام نتیجه نظر و پیشنهاد خود شماره تماس خود را نیزدر برگه پیشنهادی قید بفرمایند.

دبیرستان غیردولتی دخترانه مبتکران تبریز

معرفی کانالهای تلگرامی دبیرستان مبتکران

به اطلاع کلیه اولیاء و دانش آموزان می رساند مسئولین دبیرستان مبتکران در راستای اجرای بهتر اهداف آموزشی و تربیتی خود برای اطلاع رسانی سریعتر در مورد فعالیتها و تحولات آموزشی خود اقدام به ایجاد دو کانال تلگرام برای دو دوره ی اول و دوره ی دوم نموده است ، برای عضویت در کانال های مربوطه میتوانید به آدرسهای زیرمراجعه فرمایید:

 

@mobtakerantabrizschool

telegram.me./mobtakerantabrizschool

(آدرس کانال تلگرامی دوره ی اول دبیرستان مبتکران)


http://telegram.me/

mobtakerantbz

(آدرس کانال تلگرامی دوره ی دوم دبیرستان مبتکران)

 

  دبیرستان غیردولتی دخترانه مبتکران تبریز